ÖVRIGT / Smycken / Örhängen 8605805
nr 860 5805
Örhängen
1 par, silver/bergskristall, 70-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 november 2013
kl 18:08:14
100 kr
200 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.